Najlepsza mandala to mandala artystyczna

W obszarze Artyści znajdziesz gotowe wzory mandali do pobierania i drukowania.

Są tworzone w kręgu dla ich jakości jedności, całkowitości i jako drzwi wejściowych do wewnętrznych sfery siebie / źródła. Jako katalizatory pobudzają boskie aspekty jaźni. Pomagając przekształcać i przesuwać nasze fizyczne, emocjonalne, umysłowe i duchowe bloki, które trzymały nas w pułapce iluzji separacji, dwoistości i strachu. Gdy teraz wchodzimy w nowy paradygmat jedności, miłości i pokoju. Cała dyskomfort na każdym poziomie zależy tylko od świadomości separacji.

Można również umieścić te, na które się przyciąga, lub wszystkie one na ścianach, wokół domu, w biurze lub na ołtarzu lub w specjalnym miejscu, w pomieszczeniach uzdrawiających i poczekalniach, na medytacji lub na warsztatach. Również w pomieszczeniach dla dzieci lub umieszczać jeden lub więcej w świętych miejscach na zewnątrz, w domu zwierząt lub w łazience najlepiej byłoby laminować te pierwsze. Mandale mogą być również wykorzystywane w Twoim środowisku, aby poprawić energię w domu lub przestrzeni, pomagając w zwiększaniu wibracji Boskiego światła i miłości. Kiedy czujesz, że chcesz pracować z konkretnym, możesz zdjąć je ze ściany lub ze swojego świętego miejsca i używać go osobno, jak opisano w "skupieniu się na jednej mandali".

Zabrałem LSD dekadę temu i zobaczyłem mandalę z sanskryckim napisem na jego powierzchni. Nie miałem wcześniejszej ekspozycji w buddyzm lub mandale, wzbudzonych jako chrześcijanin, widząc, że doprowadziło to do tego, o co chodzi. Jak się to czuje? Czy jest ono nieodłącznie zablokowane wewnątrz mojego umysłu lub duszy, czy też tkaniny przestrzeni i czasu? Każda odpowiedź będzie mile widziana.

Istnieje wiele zastosowań do mandali. Projekt mandali ma być wizualnie atrakcyjny, aby wchłonąć umysł w taki sposób, że drażniące myśli nie są w stanie przełamać, a duchowa esencja otacza indywidualną obserwację mandali, która z kolei pozwala jednostce na wyższą świadomość lub Świadomość, prawie jak zahipnotyzowana. Pozwala to na zajęcie umysłu zerwać, podczas gdy twórczy umysł jest wolny.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Buddyjska sztuka i architektura: mandale

Mandala